




Ексклюзивний тандир «Аслан» 80л + 3 аксесуара в подарунок
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ексклюзивний тандир «Аслан» 80л + 3 аксесуара в подарунок»

300 ₴
Книга рецептів
1 450 ₴
Відкидний механізм кришки
700 ₴/набір
6 тандирних шампурів
Тандир «Аслан» 80л - ексклюзивний тандир з відкидною кришкою і товщиною стінки 6 см. Дана модель підійде для любителів запікати борошняні, овочеві страви, м'ясні нарізні і великі цільні страви, готувати перші страви.
Гарантія 5 років.
Термін служби від 20 років.
Разом з тандиром в комплект входить:
- кований совок
- кована кочерга
- хрестовина для казана
- інструкція по експлуатації
ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ:
- обсяг – 80 л
- загальна висота – 97 см
- діаметр – 57 см
- діаметр горловини – 29 см
- товщина стінок – 6 см
- вага – 100 кг
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
Акційна ціна – 12950 грн. Стара ціна – 14950 грн.
АКЦІЯ! При купівлі тандира «Аслан» крім знижки, Ви отримуєте відразу 3 аксесуара в подарунок на суму 2200 грн:
- Механізм кришки
- 6 тандырных шампурів
- Книга рецептів
У підсумку виходить загальна ЕКОНОМІЇ 4200 грн! Такої пропозиції Ви ні в кого не знайдете!
Телефонуйте нам! Ми відповімо на всі питання, дамо безкоштовну консультацію по використанню тандира. Підберемо позицію необхідну саме вам, під Ваші потреби!
ПЕРЕВАГИ ТАНДИРА:
- Мінімальні витрати часу і сил. Приготування їжі в тандирі зручно тим, що можна спокійно розмістити продукти всередині і дістати їх вже готовими через певний проміжок часу.
- Великі порції. В тандирі можна розмістити відразу велику кількість продуктів, тому готування на велику компанію не буде проблемою.
- Висока якість приготування. З тандиром Ви забудете про сухий або жорсткої їжі. Продумана технологія і рівномірний розподіл тепла дозволяють готувати виключно соковиті і смачні страви.
- Величезна економія на паливі. Тут у хід йдуть сухі гілки, обрізки кущів, що можна без проблем знайти на своїй ділянці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Висота загальна | 970 мм |
| Діаметр корпусу | 570 мм |
| Діаметр горловини | 290 мм |
| Вага | 100 кг |
| Об`єм | 80 л |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Направляючі для шампурів | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Совок | 1 шт. |
- Ціна: 12 950 ₴




