




Ексклюзивний тандир «Римський» 100 л + 3 аксесуари в подарунок
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Ексклюзивний тандир «Римський» 100 л + 3 аксесуари в подарунок»

300 ₴
Книга рецептів
1 450 ₴
Відкидний механізм кришки
700 ₴/набір
6 тандирних шампурів
Тандрир «Римський» 100л — ексклюзивний тандир із відкидною кришкою та рифленою стінкою завтовшки 7 см. Ця модель підійде для шанувальників запікати борошняні, овочеві страви, м'ясні нарізні та великі суцільні страви.
Гарантія 5 років.
Термін експлуатації від 20 років.
Разом із тандиром до комплекту входить:
- кований совок
- кована кочерга
- хрестовина для казана
- інструкція з експлуатації
ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ:
- об'єм — 100 л
- загальна висота — 102 см
- діаметр — 67 см
- діаметр горловини — 32 см
- товщина стінок — 7 см
- вага — 130 кг
СПЕЦІАЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ
Акційна ціна — 14850 грн. Стара ціна — 16850 грн.
АКЦІЯ! Купуючи тандира «Римський», крім знижки, Ви отримуєте відразу 3 аксесуара в подарунок на суму 2200 грн:
- Механізм кришки
- 6 тандирних шампурів
- Книга рецептів
В підсумку виходить загальна ЭКОНОМИИ 4200 грн! Такого пропонування Ви ні в кого не знайдете!
Звоните нам! Ми відповідаємо на всі питання,даємо безплатну консультацію з використання тандиру. Підберемо позицію, необхідну саме вам, під Ваші потреби!
ПЕРЕВАГИ ТАНДИРУ:
- Мінімальні витрати часу та сил. Приготування їжі в тандирі зручно тим, що можна спокійно розмістити продукти всередині та дістати їх уже готовими через певний проміжок часу.
- Великі порції. У тандирі можна розмістити відразу велику кількість продуктів, тому приготування на велику компанію не буде проблемою.
- Висока якість приготування. З тандиром Ви забудете про суху або жорстку їжу. Продумана технологія та рівномірний розподіл тепла дають змогу готувати виключно соковиті та смачні страви.
- Величезна економія на паливі. Тут у витраті йдуть сухі гілки, обрізання кущів, що можна без проблем знайти на своїй ділянці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Висота загальна | 1020 мм |
| Діаметр корпусу | 670 мм |
| Діаметр горловини | 320 мм |
| Вага | 130 кг |
| Об`єм | 100 л |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Направляючі для шампурів | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Совок | 1 шт. |
- Ціна: 14 850 ₴


